اطلاعات تماس

مراحل شرکت در نمایشگاه به عنوان غرفه دار

مراحل طراحی و ساخت غرفه

مراحل طراحی و ساخت غرفه برای برخی از غرفه داران که به تازگی قصد شرکت در نمایشگاه را دارند واضح نیست و ما در این مقاله قصد داریم این موضوع را برای غرفه داران محترم به طور واضح شفاف سازی نماییم.

انتخاب نمایشگاه مناسب

نمایشگاهی که قصد دارید به عنوان غرفه دار در آن حضور داشته باشید باید متناسب و مرتبط با صنعت و نوع فعالیت شما باشد. بیابید که مخاطبان هدف شما بیشتر از کدام نمایشگاه بازدید میکنند تا با غرفه سازی در آن نمایشگاه به نتیجه مطلوب و جذب درصد زیادی از مخاطبان برسید.

رزرو مکان غرفه

پس از انتخاب نمایشگاه اکنون باید برای انتخاب مکان غرفه جهت ساخت و ساز با برگزارکننده نمایشگاه مذاکره کنید.

موقعیت غرفه بسیار مهم می باشد بنابراین بهترین مکان که هم دسترسی آسان داشته باشد و مهم در دید باشد را انتخاب کنید.

اگر از نمایشگاه ها بازدید کرده باشید متوجه شده اید که با وجود اینکه غرفه ای زیبا طراحی و ساخته شده اما به دلیل دسترسی سخت بازدیدکننده، به نتیجه دلخواه و فروش فوق العاده نرسیده اند.

طراحی غرفه نمایشگاهی

قبل از درخواست طراحی به طراح، تعیین کنید که از غرفه خود چه انتظاری دارید و به چه چیزهایی نیاز دارید.

برای مثال:

آیا به اتاق جلسات نیاز دارید؟

آیا به فضایی جهت پذیرایی نیاز دارید؟

چه تعداد میز اطلاعات نیاز دارید؟

در این مرحله طراح غرفه نمایشگاهی باتوجه به خواسته های شما طرح را باتوجه به جانمایی های لازم طراحی می کند. دقت کنید که شخص طراحی که غرفه شما را طراحی می کند حتما طراح غرفه نمایشگاهی باشد و با اصول ساخت و ساز دز نمایشگاه آشنایی کافی را داشته باشد تا در هنگام ساخت و ساز با مشکل مواجه نشوید.

انتخاب غرفه ساز حرفه ای

شرکت های غرفه ساز طراحان متخصص در این زمینه را استخدام نموده اند، پس بهترین راه حل این است که طرح شما را سازنده غرفه شما طراحی کند.

در این قسمت شما به عنوان مدیر پروژه با یکی از شرکت های غرفه ساز برتر و منتخب ارتباط برقرار کنید و نکات مهم و ظریف جهت ساخت و اجرای غرفه را برای آنها واضح کنید.

اگر غرفه ساز حرفه ای و مورد اعتماد را انتخاب کرده باشید جای نگرانی نیست و این شرکت تیم خود را برای ساخت غرفه آماده می کند و شما در نهایت غرفه ای زیبا و باکیفیت را مشاهده خواهید کرد.

برای دریافت مشاوره، طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی

با تیم متخصص اشل سازان در ارتباط باشید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست طراحی غرفه رایگان

کارشناسان اشل سازان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

Call Now Button
×