اطلاعات تماس

[زمان باقی مانده]

نمایشگاه ایران بیوتی 1403

روزها
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
نمایشگاه ایران بیوتی 1403

نمایشگاه ایران بیوتی

نمایشگاه ایران بیوتی  اغلب به‌عنوان یکی از رویدادهای کلیدی در صنعت زیبایی و بهداشت شناخته می‌شوند. این رویدادها فرصتی فوق‌العاده برای تولیدکنندگان، تاجران و مصرف‌کنندگان است تا در یک مکان مرکزی با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و جدیدترین تحولات، محصولات و تکنولوژی‌های مرتبط با صنعت آرایش و بهداشت را بررسی کنند.

نمایشگاه آرایشی و بهداشتی معمولاً شامل یک طیف گسترده از محصولات و خدمات مرتبط با زیبایی و بهداشت مانند مواد آرایشی، مراقبت از پوست، مراقبت از مو، عطر و ادکلن، لوازم آرایشی، و تجهیزات و تکنولوژی‌های پزشکی و زیبایی می‌شوند. همچنین، نمایشگاه‌ها مکانی مناسب برای برگزاری دوره‌های آموزشی، نشست‌های انجمنی و فعالیت‌های حرفه‌ای در حوزه زیبایی و بهداشت هستند. مهمترین مزیت از شرکت در نمایشگاه آرایشی و بهداشتی، فرصت برقراری ارتباطات تجاری و تبادل دانش و تجربیات با سایر حضار و شرکت‌کنندگان است. این امکان فراهم می‌شود تا افراد و شرکت‌ها از ایده‌ها و نگرش‌های جدید در صنعت آرایش و بهداشت بهره‌مند شوند و ارتباطات حرفه‌ای خود را توسعه دهند.

نمایشگاه آرایشی و بهداشتی و سلولزی هرسال با حضور بیش از 160 شرکت داخلی و خارجی در ایران برگزار میگردد. با توجه به رتبه کشور ایران در مصرف مواد آرایشی و بهداشتی که رتبه بسیار بالایی دارد، بازدیدکنندگان بسیاری به نمایشگاه بین المللی مواد آرایشی و بهداشتی مراجعه می کنند و به دنبال محصولات و خدمات متفاوت هستند.

غرفه سازی در نمایشگاه ایران بیوتی

با غرفه سازی در نمایشگاه مواد آرایشی و بهداشتی که مطابق چهره برند و تجارت شما باشد و کاملا گویای هدف شما باشد، بهترین بازخورد را در نمایشگاه خواهید گرفت. میتوانید با طراحی غرفه جذاب که هم سو با سلیقه مشتریان شما باشد، بیشتر بازدیدکننده را به غرفه نمایشگاهی خود جذب کنید.

شرکت غرفه سازی اشل سازان با ارئه خدمات طراحی غرفه نمایشگاهی منحصر به فرد و صفر تا صد مراحل ساخت غرفه با دارا بودن گرید A غرفه سازی، بهترین تجربه نمایشگاهی را برای شما به ارمغان می آورد.

سی و یکمین نمایشگاه مواد آرایشی و بهداشتی در 29 فروردین ماه 1403 برگزار می گردد.

درخواست طراحی غرفه رایگان

کارشناسان اشل سازان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

Call Now Button
×