اطلاعات تماس

[زمان باقی مانده]

نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو 1403

روزها
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
نمایشگاه قطعات خودرو 1403

نمایشگاه قطعات خودرو

نمایشگاه قطعات خودرو که به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و بازرگانی کشور می باشد، هرسال در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد. این رویداد بزرگ که در حال رشد کردن می باشد و در چند دوره قبلی خود بزرگترین مجموعه های داخلی و خارجی را گرد هم آورده و تا کنون نیز با به نمایش گذاشتن محصولات و خدمات و بررسی سطح کیفیت آن ها در اوج بوده است. با وجود روند تقاضای یه خودرو، شرکت های بزرگ و مهم با حمایت از سهم و هدایت متخصصین در این بخش موفق بوده اند تا بازدیدکنندگان بسیاری را به نمایشگاه جذب کنند.

غرفه سازی در نمایشگاه قطعات خودرو

شرکت های این حوزه میتوانند با غرفه سازی در نمایشگاه محصولات و خدمات خود را که شامل تحقیقات و طراحی مهندسی، لوازم تزئینی خودرو، ماشن آلات و قطعه سازی و … می باشد را به نمایش بگذارند. غرفه سازی در نمایشگاه قطعات خودرو به مشارکت کنندگان این فرصت را می دهد تا بتوانند استعدادها را شکوفا کنند و همچنین می توانند با شرکت های وابسته ارتباط قوی و محکم برقرار کنند و به اهداف نمایشگاه خود دست یابند.

شرکت غرفه سازی اشل سازان با طراحی غرفه نمایشگاهی خلاق و متناسب با برند شما و ساخت باکیفیت غرفه به شما حس برتری در نمایشگاه را می دهد. تیم اشل سازان تضمین می نماید که در حین ساخت و ساز غرفه از باکیفیت ترین متریال و حرفه ای ترین نیروی انسانی بکار میگیرد تا غرفه ای جذاب و هوشمند در نمایشگاه داشته باشید.

نوزدهمین نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو در 8 خرداد ماه 1403 برگزار می گردد.

درخواست طراحی غرفه رایگان

کارشناسان اشل سازان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

Call Now Button
×