اطلاعات تماس

[برگزار شد]

برگزاری نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی 1403

روزها
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
نمایشگاه حمل و نقل ریلی 1403

نمایشگاه حمل و نقل ریلی

نمایشگاه حمل و نقل ریلی بزرگترین رخداد صنعتی در این حوزه و صنایع وابسته آن است که در سال 1401 بالغ بر 288 شرکت داخلی و خارجی که در زمینه  ریلی و صنایع وابسته آن فعالیت دارند در این نمایشگاه شرکت نمودند. این نمایشگاه جهت افزایش تولیدات و صادرات، اطلاع رسانی از آخرین دستاوردهای این صنعت، ارتقا تولیدات داخلی، بومی سازی و آشنایی تولیدکنندگان صنایع کشور با جدیدترین فناوری های جهان در این حوزه، هرسال در تهران برگزار میگردد.

غرفه سازی در نمایشگاه حمل و نقل ریلی

شرکت غرفه سازی اشل سازان می تواند با دانش طراحی غرفه و فنون ساخت غرفه نمایشگاهی، برند شما را کاملا چشم نواز و کاربردی به مخاطبان شما معرفی کند و همچنین فضایی برای تمام اهداف شما در نمایشگاه فراهم سازد. غرفه سازی اشل سازان با دارا بودن گرید A و گواهینامه غرفه سازی از طرف انجمن صنفی غرفه سازان توانیی ساخت بیش از 1600 مترمربع غرفه نمایشگاهی را دارد و با متریال بسیار باکیفیت، بروزترین تجهیزات و تیم کاملا حرفه ای به غرفه نمایشگاهی شما جان میبخشد .

جهت دریافت مشاوره و طراحی غرفه رایگان با کارشناسان اشل سازان تماس بگیرید تا کامل ترین اطلاعات از غرفه سازی در نمایشگاه را در اختیار شما قرار دهند و بتوانید راحت تر و هدفمند تر نمایشگاه خود را پیش ببرید و بهترین نتیجه را دریافت کنید.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته در 29 اردیبهشت ماه 1403 برگزار می گردد.

درخواست طراحی غرفه رایگان

کارشناسان اشل سازان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

Call Now Button
×