اطلاعات تماس

برآورد هزینه غرفه نمایشگاهی

هزینه غرفه سازی به آنچه در طراحی غرفه خود می گنجانید بستگی دارد، غرفه نمایشگاهی در مرحله اول توسط طراحان خلاق و باتجربه طراحی می شود و بعد از تایید مشتری توسط نجاران ماهر ساخته می شود که فرآیند ساخت به زمان، تلاش و متریال مخصوص نیاز دارد.

موارد ذکر شده برای کسانی که قصد غرفه سازی دارند مشمول هزینه می باشد.

چند نمونه از عواملی که در هزینه غرفه نمایشگاهی تاثیر گذار می باشد:

اجاره فضای غرفه

طراحی غرفه

مدیریت پروژه

کف سازی

ساخت سازه اصلی غرفه

نصب و چیدمان

حمل و نقل

چاپ های تبلیغاتی

نیروی انسانی

قیمت غرفه سازی نمایشگاه

هزینه فضای غرفه

اولین قدمی که برای حضور در نمایشگاه و رویدادهای بزرگ باید انجام دهید باید فضای زمین غرفه را رزرو کنید. شما باید با برگزارکننده هر نمایشگاهی که قصد شرکت در آن را دارید مذاکره کنید و فضای مدنظر خود را از آنها اجاره کنید تا بتوانید غرفه سازی انجام دهید. هزینه اجاره فضای غرفه در نمایشگاه بر حسب هر مترمربع می باشد.

طراحی غرفه

فرآیند طراحی غرفه پیچیده تر از آن چیزی است که به نظر می آید. زیرا طرح شما باید برای ساخت مناسب باشد، در واقع باید طرحی باشد که بتوانند آن را بسازند و قابل درک باشد.

با طراح خود ارتباط مستقیم برقرار کنید تا طراح متوجه آنچه می خواهید و با متناسب با بودجه شما طراحی کند و غرفه را طبق  اهداف شرکت شما طراحی کند. درنظر داشته باشید با طرحی خلاقانه و همچنین ساخت غرفه حرفه ای می توانید توجه زیادی از بازدیدکنندگان را به برند خود جلب کنید.

مدیریت غرفه

برای اینکه بتوانید مراحل ساخت غرفه خود را به بهترین شکل جلو ببرید نیازمند یک فرد ماهر و باتجربه یا یک شرکت پیمانکار غرفه دارید تا در طول زمان ساخت و ساز غرفه از صفر تا صد غرفه شما را مدیریت کند. داشتن یک فرد با تجربه یا انتخاب یک شرکت غرفه ساز به شما کمک خواهد کرد تا به غرفه دلخواه خود دست یابید. این افراد یا مجموعه های غرفه ساز تمام موارد مورد نیاز شما را فراهم خواهند کرد.

بودجه خود را به وضوح با غرفه ساز خود در میان بگذارید زیرا آنها باید بدانند که برای کنترل هزینه ها از چه متریالی در غرفه شما استفاده کنند که هم مطابق با خواسته شما باشد و در عین حال غرفه ای با کیفیت برای شما بسازند.

تیم اشل سازان از شروع تا پایان رویداد نمایشگاهی در کنار شماست تا بهترین تجربه را برای شما در نمایشگاه به ارمغان آورد.

“حتی اگر طرحی آماده از آنچه می خواهید ندارید – ما به شما کمک می کنیم تا به نتیجه ای که آرزو داشتید برسید.”

نظرات (2)

 1. ادمین
  مارس 10, 2020

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

  • ادمین
   مارس 10, 2020

   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ديدگاه ها غيرفعال هستند.

درخواست طراحی غرفه رایگان

کارشناسان اشل سازان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

Call Now Button
×